tel: 13 43 76 451
|
rozwiń menu
Data publikacji: 2024-04-05
Artykuł sponsorowany

Jak otworzyć zatrzaśnięty samochód?

Roztargnienie może się przydarzyć każdemu z nas. Niewyłączenie urządzeń elektrycznych, światła, czy też np. niezamknięcie okna to często spotykana praktyka. Bardzo często zdarza się również zatrzasnąć samochód, co może nieść za sobą przykre doświadczenia. Co zrobić w takiej sytuacji i jak otworzyć taki pojazd? Podpowiadamy!

Awaryjne otwieranie samochodu

Awaryjne otwieranie samochodu Częstochowa i wiele innych regionów gdzie można uzyskać pomoc

Otwarcie zatrzaśniętego samochodu może okazać się dość skomplikowane i będzie wymagać dużej ostrożności, tak aby nie uszkodzić pojazdu. Przed podjęciem jakichkolwiek działań, warto rozważyć najprostsze rozwiązania, takie jak skorzystanie z zapasowego kluczyka (o ile oczywiście mamy do niego dostęp). Ostatecznością jest natomiast wybicie szyby w aucie. Jeśli nie mamy pod ręką zapasowych kluczy, nie chcemy na własną rękę próbować dostać się do środka lub też niszczyć naszego samochodu, pozostaje skontaktować się ze specjalistą i zdecydować się na awaryjne otwarcie auta. Częstochowa to jedno z miast gdzie bez problemu uzyskamy pomoc w takich sytuacjach.

Awaryjne otwieranie drzwi Częstochowa oraz inne śląskie miasta, w których otrzymamy pomoc

Zatrzaśnięty samochód nie musi od razu oznaczać, że będziemy musieli ponieść duże koszty dostania się do niego. Istnieją pewne sposoby, dzięki którym możliwe jest otwarcie drzwi w zaciszu własnego domu lub też parkingu. Aby odblokować zamek, będziemy musieli zaopatrzyć się w kilka prostych narzędzi i przedmiotów. Najbardziej rozpowszechnionym sposobem jest sznurek bądź też prosty i odpowiednio ukształtowany na końcu drut. Dzięki nim, przy odrobinie zręczności i szczęścia, będziemy w stanie pociągnąć za klamkę lub też blokadę. Jednak, aby móc to zrobić najpierw należy ostrożnie odchylić ramkę drzwi od karoserii np. za pomocą pompowanej poduszki. Warto przy tym pamiętać, że sposoby te nie będą skuteczne w przypadku podwójnego ryglowania zamka.

Jeśli nie czujemy się na siłach, aby samemu spróbować otworzyć drzwi, warto zdecydować się na usługi odpowiedniego specjalisty, takiego jak ślusarz. Częstochowa to jedno z bardzo długiej listy miast gdzie znajdziemy wyspecjalizowaną i efektywną pomoc. Wśród polecanych firm trudniących się m.in. tym zajęciem znajduje się fachowyserwis.pl. lub pod numerem 794678847. Wyszkolona i doświadczona kadra pracowników poradzi sobie z każdym zadaniem!

Udostępnij artykuł: Facebook Linkedin Twitter Email
Nasze marki: Bizzone Ogólnopolska Wyszukiwarka Gospodarcza Leasing Fabor Bizlatica Mediaplace